Аталанта и Лацио завършиха 3:3 в последната среща от 17-ия кръг на италианската Серия А.

Домакините от Бергамо поведоха с две попадения в рамките на само 3 минути. Калдара излезе отбора напред в 19-ата минута, а Иличич удвои в 22-ата минута.

Последваха две попадения на Милинкович-Савич в 27-ата и 35-ата минута, за да се стигне до 2:2.

След почивката Йосип Иличич в 50-ата минута от дузпа даде нова преднина на домакините, а в 70-ата минута домакините можеха да решат всичко в своя полза, след като Калдара прати топката във вратата, но попадението не бе зачетено заради засада.

Луис Алберто изравни резултата в 79-ата минута оформи крайния резултат след асистенция на Фелипе Кайседо и донесе точката за гостите.

Това беше трето равенство за Лацио този сезон и тимът е пети с 33 точки. Аталанта записа шесто реми на сметката си и заема седма позиция с 24 точки.