Лацио стигна до победа с 2:1 над Сасуоло, въпреки че срещата от 31-вия кръг на Серия "А" между двата отбора се игра при много лошо време и наводнен терен на стадион "Олимпико" в Рим.

Столичани взеха аванс в 17-ата минута чрез Мануел Ладзари, който прониза вратата на Андреа Косили с много хубав удар от границата на наказателното поле.

Точно преди почивката страничната греда спаси вратата на Лацио след удар с глава на Давиде Фратези, но в 51-вата минута домакините стигнаха до втора попадение чрез Сергей Милинкович-Савич.

До края на мача Сасуоло бе по-активният отбор, но чак в края на добавеното време Хамед Траоре вкара почетното попадение за "зелено-черните".

В класирането Лацио излезе на пето място за поне 24 часа с 52 точки. Сасуоло е на девета позиция с 43 пункта.