Лацио записа втора поредна победа в Серия А и по този начин се изкачи на четвърто място в класирането. „Римските орли“ надделяха с 2:1 при домакинството си на Сасуоло.

Лацио поведе с 1:0 с гол на Сенад Лулич в 50-та минута.

Домакините бързо успяха да удвоят своята преднина. В 55-та минута след центриране в наказателното поле на Сасуоло Щефан Раду продължи с глава към Чиро Имобиле, който не пропусна да се разпише.

Сасуоло имаше сили да отбележи само почетен гол в 57-та минута, който бе дело на Дефрел.

Лацио е четвърти с 21 точки, докато Сасуоло е петнайсти с 13 точки.

Кротоне записа първа победа от началото на сезона, след като се наложи с 2:0 при домакинството на Киево.

Александър Тонев не се появи в игра за Кротоне.

Трота изведе Кротоне напред в резултата, след като реализира дузпата отсъдена в полза на домакините дълбоко в добавеното време на първата част.

Вторият гол за Кротоне падна в добавеното време на срещата, а негов автор бе Фалчинели.

Кротоне продължава да е на последно място с 5 точки, а Киево е десети с 15 точки.