Отборът на Лацио се наложи с 2:0 над Торино като гост в отложен мач от 21-ия кръг на Серия А. Точни за римските „орли” бяха Матео Гендузи и Данило Каталди, като и двете попадения паднаха след почивката.

През първото полувреме домакините бяха по-активният тим на терена, но „биковете” не успяха да се възползват от създадените шансове пред противниковата врата. Арналдо Санабрия бе най-близо до попадение, но късметът му обърна гръб и той удари страничния стълб.

Почти веднага след подновяването на играта, гостите от столицата поведоха в резултата. Матеу Гендузи бе точен с премерен удар от наказателното поле. Шест минути по-късно Каталди също не сгреши след асистенция на Луис Алберто.

В 79-ата минута тимът на Лацио остана с човек по-малко на терена, след като Марио Фуентес получи втори жълт картон и бе отстранен от игра. Това обаче не се оказа решаващо за крайния резултат и столичани си тръгнаха от Торино с трите точки.

Лацио се намира на седма позиция в таблицата, докато „биковете” са десети.