Лацио спечели гостуването си на Торино с 4:3 в мач от 6-ия кръг на Серия А. Мачът беше белязан от голяма драма, тъй като столичани обърнаха развоя на срещата в добавеното време.

Рома изоставаше с 2:3 до петата минута на добавеното време, но с голове от дузпа на Чиро Имобиле и на Фелипе Кайседо в 98-мата минута стигнаха до успеха.

Андреас Перейра даде преднина на Лацио след четвърт час игра, но Торино отговори с два бързи гола на Бремер и Андреа Белоти от дузпа.

В началото на второто полувреме Сергей Милинкович-Савич изравни за 2:2, но в 87-ата минута друг сърбин - Саша Лукич, се възползва от много груба грешка в защитата на гостите, за да реализира за 3:2.

В оставащите минути Лацио хвърли всички налични сили и стигна до сензационен обрат, благодарение на головете на Имобиле и Кайседо.

С успеха Лацио събра 10 точки и се изкачи до седмото място, докато Торино остава на предпоследното 19-о място с едва 1 точка от пет мача.