Отборите на Кремонезе и Лацио премериха сили в мач от 7-ия кръг на Серия А. Гостите от Лацио разгромиха съперника с 4:0.

Лацио започна силно мача и още в 7-та минута откри резултата. Голмайстор бе Чиро Имобиле. 32-годишният нападател бе подпомогнат от Милинкович-Савич. Отново италианецът се разписа в 21-та минута и донякъде реши развоя на срещата. Този път Имобиле бе точен от бялата точка и вкара дузпа.

Сергей Милинкович-Савич направи резултата класически - 3:0 в края на първото полувреме. През второто полувреме Лацио успокои срещата, а Кремонезе се опита да направи нещо в атака, но гол на Педро в 79-та минута напълно сломи домакините.

С тези три точки, Лацио се намира на 5-то място с 14 точки, поне засега. Кремонезе пък има едва две точки от 7 мача досега и заема 19-то място в италианското първенство.