Бетис победи Спарта Прага с 2:1 в мач от група С на Лига Европа. Андалусийци трябваше да правят обрат, за да стигнат до успеха, след като Велко Бирманчевич откри резултата в 3-ата минута. В 9-ата минута Асан Диао изравни, а победното попадение беше дело на Иско в 79-ата минута.

С успеха испанският тим събра 3 точки, колкото има и чешкият гранд.

Срещата започна отлично за Спарта, който поведе още в 3-ата минута. Тогава Матей Райнс намери Велко Бирманчевич в наказателното поле, който от близка дистанция не остави шансове на вратаря. Бетис бързо успя да стигне до равенството. Асан Диао се възползва от груба грешка на Петер Виндал и изравни.

Победното попадение за домакините падна в 79-ата минута. Тогава Иско навърза няколко защитници на съперника и с прецизен удар реализира за 2:1.